Portrét

Jsem Adam Ondruš, a můj příběh začal s obyčejnými začátky. Pocházím z malého města, kde jsem se naučil, že skromnost a tvrdá práce jsou klíčem k úspěchu. Od malička jsem měl zájem o technologii.

Vystudoval jsem v oblasti zdravotnictví, až nyní se rekrutuji do oblasti IT jako programátor s malými znalostmi a obrovskou dávkou nadšení. Můj pokorný přístup k práci a touha stále se zdokonalovat mi pomohly postupovat kupředu. Moje úspěchy nejsou hlasité ani nápadné, ale jsou výsledkem neúnavného úsilí a oddanosti mé profesi.

Nemám rád, když se na mě dívají jako na vzor, ale doufám, že můj příběh může inspirovat ostatní, kteří začínají podobnou cestu. Věřím, že i začínající programátoři s malými znalostmi a velkým odhodláním mohou dosáhnout velkých věcí. Moje cesta je důkazem toho, že i ti nejskromnější mezi námi mohou najít své místo ve světě technologie a inovací.

Moje cesta jako začínajícího programátora vedla i k získání zkušeností s programovacím jazykem Python s použitím frameworku Django. Na začátku to bylo jen hraní si s kódem, zkoumání možností a experimentování s různými funkcemi. Postupem času jsem však získával stále hlubší znalosti a dovednosti v oblasti vývoje softwaru. Při studiích jsem již měl možnost poznat jazyk C++, nyní se snažím o zdokonalení v oblasti jazyku C zejména se zaměřením C#.NET

Moje vášeň a nadšení pro programování a zdravotní péči mě přivedly k práci jako klinický specialista v prostředí MetaVision (iMD Soft) . Pracovní náplň tohoto povolání je nesmírně rozmanitá a náročná, zahrnuje například implementaci a konfiguraci softwaru, školení uživatelů, správu dat, psaní skriptů v jazyku VB, práci s databázemi typu SQL a analýzu klinických informací.

Jako klinický specialista se snažím nejen zlepšovat fungování softwaru MetaVision, ale také pomáhat zdravotnickým profesionálům v jejich každodenní práci. Své dovednosti v oblasti programování kombinuji s hlubokým pochopením klinických potřeb a procesů, abych mohl poskytnout co nejefektivnější a užitečné řešení.

I přes náročnost mé pracovní náplně si vážím každé příležitosti, kterou mi práce poskytuje. Je to pro mě nejen příležitost rozvíjet své dovednosti a znalosti, ale také možnost přispět k vylepšení péče o pacienty a efektivitě zdravotnických procesů.